Frezarki do paznokci to podstawowe narzędzia pracy każdej profesjonalnej stylistki. Bez tego niepozornego urządzenia wykonanie starannego, precyzyjnego manicure i pedicure jest dużo trudniejsze i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Profesjonalna frezarka pozwala szybko, sprawnie i bezpiecznie usunąć skórki wokół paznokcia, przygotować płytkę do dalszych zabiegów, a także w bezpieczny sposób usunąć stary manicure hybrydowy czy żelowy. W związku z tym, warto postawić na wysokiej jakości, profesjonalne urządzenie, które zapewni nam wysoki komfort pracy oraz doskonale jej efekty.

Do czego służą frezarki do paznokci? Dlaczego warto je posiadać w salonie?

Frezarka to niewielkie, ale bardzo przydatne urządzenie, z którego korzystają dziś już praktycznie wszystkie profesjonalne stylistki paznokci. Wykonywanie przy jego pomocy manicure i pedicure jest znacznie szybsze, dokładniejsze oraz daje lepsze rezultaty. Przy pomocy frezarki do paznokci możemy m. in. usunąć skórki, wypolerować płytkę i przygotować ją do malowania, a także usunąć z paznokci klientki pozostałości po poprzedniej stylizacji dłoni i stóp. Praca będzie przy tym szybsza, sprawniejsza oraz zapewni satysfakcjonujące rezultaty.

Z posiadaniem i używaniem frezarki wiąże się szereg zalet. Pierwszą jest oszczędność czasu. Frezarka pozwala znacznie szybciej przygotować paznokcie do stylizacji, co doceni nie tylko stylistka, ale także wszystkie jej klientki. Urządzenie zapewnia także większą dokładność, co przekłada się wprost na osiągnięty efekt. Wykonany za jej pomocą manicure jest bardziej estetyczny i precyzyjny, a cały zabieg bardziej komfortowy. Używając frezarki, można bowiem zrezygnować z acetonu, którego mocny zapach nie podoba się wielu klientkom, może przyczyniać się także do osłabienia płytki.

Na co zwracać uwagę, wybierając frezarkę do swojego salonu?

Jak widać, frezarki do paznokci są jednymi z tych urządzeń do stylizacji, które zdecydowanie warto posiadać w swoim salonie oraz regularnie korzystać z ich funkcjonalności. W związku z rolą, jaką pełnią oraz szerokim zastosowaniem, jakie posiadają, na ich zakupie nie warto oszczędzać. Najlepiej od razu zainwestować w wysokiej jakości, profesjonalną frezarkę, której funkcjonalność przełoży się wprost na doskonałe efekty naszej pracy w przyszłości.

Poszukując urządzenia wartego zakupu, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość obrotów na minutę. Profesjonalne, efektywnie działające urządzenie powinno wykonywać przynajmniej 30 tys. obrotów na minutę oraz posiadać funkcję płynnej regulacji tego parametru. Po drugie, należy sprawdzić moc urządzenia – do profesjonalnego zastosowania polecane są frezarki do paznokci o mocy 40-45 W.

Nie bez znaczenia pozostaje także sam design – kształt oraz rozmiar urządzenia. Dla stylistek, które regularnie dojeżdżają do klientek, najlepiej sprawdzą się bowiem lekkie, niewielkich rozmiarów frezarki, które można bez problemu przewozić. Warta zakupu frezarka powinna także dobrze leżeć w dłoni oraz być wygodna w obsłudze. Powinna posiadać także w zestawie kilka wymiennych końcówek oraz pozwalać na ich szybką i łatwą wymianę.

0 odpowiedzi na “Frezarka do paznokci w salonie. Jak wybrać urządzenie do profesjonalnego użytku?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *